PRACUJ Z NAMI

ZOSTAŃ PARTNEREM

Prowadź pączkarnię na zasadach franczyzy

PRACUJ Z NAMI

ZOSTAŃ PARTNEREM

Prowadź pączkarnię na zasadach franczyzy

Kogo szukamy do współpracy?

Do współpracy przy tworzeniu kolejnych punktów Pączkarni Manufaktura szukamy osób przedsiębiorczych, które szukają pomysłu na biznes, w którym mogą się zrealizować i uzyskać szybki zwrot z inwestycji. Niezbędny jest także wkład finansowy, który pomoże Ci wystartować z nami.

Jeśli masz powyższe cechy, a do tego jesteś aktywny, zaradny i potrafisz zarządzać ludźmi oraz motywować ich w codziennej pracy, zapraszamy Cię do kontaktu. 

Twoje miejsce zamieszkania nie ma znaczenia – chcemy rozwijać się w całej Polsce.

Zgłosiłeś się i co dalej?

Przed nawiązaniem współpracy musimy się lepiej poznać, ponieważ chcemy mieć pewność, że Pączkarnie Manufaktura są w dobrych rękach i każda z nich jest prowadzona przez osobę, której przyświeca ta sama misja, co nam.
Dlatego po tym, jak się do nas zgłosisz, umawiamy się na rozmowę telefoniczną, podczas której omawiamy najważniejsze elementy współpracy w ramach franczyzy, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, czeka nas kolejny etap: spotkanie informacyjne.

Jak wygląda spotkanie informacyjne?

Jesteśmy z Wrocławia i tutaj odbywamy spotkania informacyjne z osobami, które chcą prowadzić Pączkarnię Manufaktura na zasadach franczyzy. Na tym spotkaniu poznasz zasady funkcjonowania pączkarni – firmy i lokalu. Powiemy, czego możesz się spodziewać po tego rodzaju biznesie, jakie warunki trzeba spełnić pod względem lokalu i przygotowania technicznego oraz jakie koszty trzeba brać pod uwagę.
Na tym spotkaniu także przedstawiamy Ci wzór umowy franczyzowej.

Dla tych, którzy chcą dzielić z nami słodką pasję, mamy propozycję:
ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

FRANcZYZA