ROZWIJAJ Z NAMI SWOJĄ FIRMĘ

FRANCZYZA

Model na biznes dla każdego

ROZWIJAJ Z NAMI SWOJĄ FIRMĘ

FRANCZYZA

Model na biznes dla każdego

Co to jest franczyza?

Franczyza to taki system sprzedaży towarów i usług, który jest oparty na ścisłej współpracy pomiędzy prawnie i finansowo odrębnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami: franczyzodawcą i franczyzobiorcą.
Franczyzodawca daje swoje know-how, nazwę i znak towarowy, a także pomoc w prowadzeniu firmy działającej na zasadach franszyzy. Franczyzobiorca korzysta z tego, a w zamian prowadzi firmę zgodnie z koncepcją franczyzodawcy oraz uiszcza określone opłaty z tytułu prowadzenia firmy na mocy franczyzy.

W prostych słowach: my, jako franczyzodawcy dzielimy się z Tobą swoim pomysłem na dochodowy biznes, wiedzą techniczną, ekonomiczną i prawną w zakresie jego powadzenia oraz pomocą w uruchomieniu i rozruchu firmy. W zamian Ty prowadzisz pączkarnię według naszego know-how i ponosisz z tego tytułu opłatę. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zależy nam, by prowadzona przez Ciebie pączkarnia była sukcesem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by Ci pomóc. Dzielimy się wiedzą i pomysłem na biznes, pomagamy Ci wystartować i spełnić wszystkie wymagania tak urzędowe, jak i wynikające z umowy franczyzy (np. zaaranżować i wyposażyć lokal, podpisać umowy z dostawcami itp.) i szkolimy Cię na bieżąco.

Dla tych, którzy chcą dzielić z nami słodką pasję, mamy propozycję:
ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

FRANcZYZA